Türkoğlu Yatçılık

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Türkoğlu Yatçılık . 1984 yılında, Yatçılık sektöründe 52 yıllık deneyimi ve tecrübesi olan İbrahim Türkoğlu tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu zamana kadar ilk hedefi müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek olup ürettiği teknelerle gurur duymaktadır. Şirketimizin kendi tersanelerinde ürettiği tekneler hem Türk sularında hem de uluslararası sularda güvenle seyretmeye devam etmektedir.

Her türlü ahşap ve polyester tekne tipi, stilini ve modelini müşterilerimizin isteğine ve zevkine uygun üretebilen tecrübeli kadrosuyla yılların deneyimini teknolojinin avantajlarıyla birleştirmekten gurur duymaktayız. Kaliteyi en ön planda tutmamızdan dolayı üretim aşamasında kullanılan tüm malzemeler uzmanlar tarafından devamlı kontrol edilmekte ve en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan tüm ürünler, ekipmanlar ve aksesuarlar CE sertifikalıdır. Türkiye’nin en önde gelen yatçılık firmalarından biri olan şirketimiz, teknelerin teknik açıdan sağlamlığı konusunda müşterilerinin sonsuz güvenini kazanmıştır.

Şirketimiz, ahşap tekne yapımındaki başarısının yanında, son yıllarda polyester teknelerimizin kalitesi sayesinde dünya çapında tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Fiber tekne üretimimizde standart modeller 3m-15m arasında olup, 15m. üstü tekneler için özel sipariş olarak da tekneler üretmekteyiz. Fiber tekne yapımında kullandığımız her türlü malzeme marine tipi olup, hem CE hem de LLOYD’S REGISTER sertifikalıdır.

Standart modellerimiz yurt içi ve yurt dışı fuarlarda en çok beğenilen modellerimiz olup, bunun yanı sıra profesyonel kadromuz sayesinde özel siparişlerde müşterilerimizin isteklerine uygun çizim ve projeler sunulmaktadır